PRAVIDLA A PŘIHLÁŠKA DO ZÁVODU

AKTUALITY - TŘÍDA Easy sezona 2024

Po domluvě s větším počtem závodníků ve třídě Easy zařazujeme tuto třídu do seriálu Mistrovství ČR s konečným vyhlášením Mistra ČR. Dále pak navýšíme průjezdy trialovými sekcemi v nedělní části závodu z 1x3 na 2x3. No ale aby to vše "unesly" naše rozpočty v jednotlivých závodech a tak i rozpočet na závěrečné slavnostní vyhlášení, musíme navýšit o 500 Kč startovné, tedy 2000 Kč/závod v předprodeji a 2500 Kč na místě. Celkové bodování výsledků do konečného vyhlášení mistrů a povinnost účasti v závodech bude stejná jako pro třídu HARD (min. účast ve 3/5 závodech, více info se můžete dočíst v Závodních pravidlech, které byly aktualizovány). 

ZÁVODNÍ LICENCE a PŘIHLÁŠKA DO ZÁVODU

Přihlášku a Licenci je možné stáhnout, vyplnit a buď odeslat na email mcr@offroadmilovice.cz a nebo vzít s sebou na Váš první závod sezony (nemusí se vyplňovat na každý závod). Odevzdávat jí budete při technických přejímkách.

ZÁVODNÍ A TECHNICKÁ PRAVIDLA 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY...

1. Jak si můžu předplatit startovné předem?

Každý areál/závod má pořadatelskou taktovku ve svých rukou, to znamená, že v každém popisku závodu ve složce AKCE - ZÁVODY  a nebo na Facebook události najdete číslo účtu a pokyny k platbě. Startovné předem je závazné, tudíž se částka v podobě 50% vrací pouze v případě, kdy závodník nemůže na daný závod dorazit z vážných důvodů.

2. S kým konzultovat případné dotazy ohledně pravidel?

Pokud si nevíte rady, kontaktujte buď přímo hlavního pořadatele závodu na který se chystáte a nebo Technickou sekci v zastoupení Martina Háši. Kontakty najdete zde na stránkách ve složce KONTAKTUJTE NÁS.